تازه ترین خبرها
خانه » تبدیل کننده ها » آموزش استفاده از وبسایت Changelly

آموزش استفاده از وبسایت Changelly

 

معرفی :

اگر از ارزهای دیجیتال استفاده میکنید حتماً براتون پیش اومده که بخواهید بدون وارد شدن به بورس و دردسرهای خرید و فروش، ارزی که قادر به خریدش نیستید را با ارز دیگری براحتی خریداری کنید .وبسایت چنجلی با عملکردی همانند شیپ شیفت به شما این امکان را میدهد که ارزهای مورد پشتیبانی خودش را با کارمزد مناسب و بدون دردسر به یکدیگر تبدیل کنید.

 

طریقه استفاده :

پس از ورود به وبسایت Changelly تصویر همانند زیر را مشاهده خواهید کرد در قسمت سمت چپ ارز پرداختی (بطور پیش فرض بیت کوین در صورت موجود بودن) و سمت راست ارز دریافتی (به طور پیش فرض اتریوم) را خواهید دید با کلیک بر روی آیکون ارزهای مورد نظر میتونید به راحتی ارز پرداختی و دریافتی خودتون را مشاهده و انتخاب کنید.

پس از انتخاب ارزهای مورد نظر برروی آیکون Exchange کلیک کنید.صفحه بعدی از شما می پرسد که قبلاً عضو هستید یا عضو جدید هستید گزینه عضو جدید را انتخاب نمایید.

آدرس ایمیل خود را وارد و ثبت نام کنید.پس از انجام مراحل ثبت نام نوع ارزهای مورد تبدیل خود را با نرخ همان لحظه یک بار دیگر چک کنید.

 

  • در فیلد اول مقدار ارزی که میخواهید پرداخت کنید را وارد کنید.(بصورت اتوماتیک با نرخ لحظه مقدار ارز قابل دریافت را مشاهده خواهید کرد)
  • گزینه بعدی را انتخاب و وارد تب send to شوید.
  • فیلد آدرس ارز مورد نظر جهت دریافت را وارد نموده و بر روی گزینه بعدی کلیک نمایید.

 

در صفحه Confirmation شما اطلاعات وارد کرده با نرخ لحظه ای و آدرس ارز دریافتی را تایید میکنید و وارد تب بعدی و صفحه Sending خواهید شد.

در صفحه ارسال وبسایت چنجلی آدرس ارز مبدا یا پرداختی خود را به شما نمایش داده و از شما میخواهد که مقدار درخواستی خود، جهت واریز و تبدیل را به حساب وبسایت واریز نمایید.پس از واریز کمی منتظر بمانید تا در صفحه ی تبدیل تیک گزینه ی waiting for your payment روشن شود تا این مرحله وبسایت چنجلی تایید میکند که وجه واریز شده توسط شما به آدرسش ارسال شده است .

*** توجه نمایید که اگر ارسال شما زمانر باشد (شامل دیر ارسال کردن توسط شما و یا پایین وارد کردن نرخ کارمزد در ارسال) و یا شبکه ارز ارسالی شما شلوغ بوده و تراکنش توسط شبکه ارز پرداختی دیر انجام و تایید شود ممکن است نرخ لحظه ای تغییر و چنجلی مقدار دیگری غیر از نرخ توافق با شما ارسال نماید.

پس از انجام این مراحل شما منتظر بمانید تا چنجلی عملیات را بصورت اتوماتیک برای شما انجام و به اتمام رساند.پس از چند دقیقه ارز مورد نظرتان را در کیف پول خود مشاهده خواهید کرد.

 

*** توجه نمایید تمامی مراحل فوق در وبسایت نت کـالا بصورت بسیار ساده تر و روان تر قابل انجام و تبدیل خواهد بود و می توانید در صفحه نخست وبسایت تمامی این مراحل را یکجا با همان نرخ و بدون هیچگونه تفاوتی با خود وبسایت چنجلی و با سرعت بسیار بالاتر انجام دهید.در ذیل میتوانید تصاویر مربوط به انجام عملیات توسط وبسایت نت کـالا را مشاهده بفرمایید.

 

 

 

 

  معرفی : اگر از ارزهای دیجیتال استفاده میکنید حتماً براتون پیش اومده که بخواهید بدون وارد شدن به بورس و دردسرهای خرید و فروش، ارزی که قادر به خریدش نیستید را با ارز دیگری براحتی خریداری کنید .وبسایت چنجلی با عملکردی همانند شیپ شیفت به شما این امکان را میدهد که ارزهای مورد پشتیبانی خودش را با کارمزد مناسب و بدون دردسر به یکدیگر تبدیل کنید.   طریقه استفاده : پس از ورود به وبسایت Changelly تصویر همانند زیر را مشاهده خواهید کرد در قسمت سمت چپ ارز پرداختی (بطور پیش فرض بیت کوین در صورت موجود بودن) و سمت…

نقد و بررسی

مفید
متوسط
ضعیف

امتیاز کاربر : 4.65 ( 1 رای)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

همچنین ببینید

آموزش استفاده از وبسایت Shapeshift

  معرفی : اگر از ارزهای دیجیتال استفاده میکنید حتماً براتون پیش اومده که بخواهید ...