تازه ترین خبرها
خانه » اخبار تکنولوژی » بانک‌های هندی حساب‌ بورس های بیتکوین را متوقف کردند

بانک‌های هندی حساب‌ بورس های بیتکوین را متوقف کردند

مبادلات بیتکوین در هند زیر حملات شدید است ، زیرا در بسیاری از بانکهای برتر کشور به حالت تعلیق درآمده یا عملکرد خود را به میزان زیادی کاهش داده‌اند . بانک مرکزی هند (SBI) ، بانک Axis ، بانک HDFC , بانک ICICI و بانک yes همگی اقدامات شدیدی را نسبت به تبادلات رمزنگاری انجام داده‌ اند ، یا حساب‌های بانکی را بسته‌ و یا به شدت محدود می‌کنند . براساس گزارش‌های محلی ، بانک‌ها خطر تراکنش های مشکوک را ذکر کرده‌اند .

این خبر بدنبال درخواست وکیل Bivas Chatterjee بوده که اخیرا یک دعوی قضایی عمومی را در کلکته برای تحمیل مقررات فوری بر ضد بیتکوین و دیگر کریپتوکارنسی ها مطرح کرده‌ است . علاوه بر این ، وزارت دارایی به بیتکوین بعنوان یک طرح پونزی قبل از پایان سال گذشته اشاره کرده است .

افزایش موشکافی دولت‌ها از کریپتوکارنسی ها باعث شده‌است تا بانک‌های خصوصی و موسسات مالی حمایت از مبادلات را در سراسر جهان حذف کنند .

اخیرا ، بانک متروپولیتن تمام انتقالات سیمی برای مبادلات کریپتوکارنسی ها را متوقف و بسیاری از معاملات را در فضای سایبری رها کرده است .

موضع بین‌المللی نسبت به بیتکوین محکم تر ادامه دارد , مخصوصاً وزیر خزانه‌داری آمریکا بیان می‌کند که با کشورهای G۲۰ شروع به هم‌کاری خواهند کرد تا مطمئن شوند که بیتکوین و دیگر کریپتوکارنسی ها به درستی تنظیم شده‌اند .

مبادلات بیتکوین در هند زیر حملات شدید است ، زیرا در بسیاری از بانکهای برتر کشور به حالت تعلیق درآمده یا عملکرد خود را به میزان زیادی کاهش داده‌اند . بانک مرکزی هند (SBI) ، بانک Axis ، بانک HDFC , بانک ICICI و بانک yes همگی اقدامات شدیدی را نسبت به تبادلات رمزنگاری انجام داده‌ اند ، یا حساب‌های بانکی را بسته‌ و یا به شدت محدود می‌کنند . براساس گزارش‌های محلی ، بانک‌ها خطر تراکنش های مشکوک را ذکر کرده‌اند . این خبر بدنبال درخواست وکیل Bivas Chatterjee بوده که اخیرا یک دعوی قضایی عمومی را در کلکته برای…

نقد و بررسی

مفید
متوسط
ضعیف

امتیاز کاربر : 4.75 ( 1 رای)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

همچنین ببینید

OKEx Founder Star Xu Released From Police Questioning, Denies Fraud Charges

Cryptocurrency exchange OKEx founder Star Xu has today, September 12, hit back at allegations of fraud after conflicting reports ...