تازه ترین خبرها
خانه » اخبار تکنولوژی » بانک‌های هندی حساب‌ بورس های بیتکوین را متوقف کردند

بانک‌های هندی حساب‌ بورس های بیتکوین را متوقف کردند

مبادلات بیتکوین در هند زیر حملات شدید است ، زیرا در بسیاری از بانکهای برتر کشور به حالت تعلیق درآمده یا عملکرد خود را به میزان زیادی کاهش داده‌اند . بانک مرکزی هند (SBI) ، بانک Axis ، بانک HDFC , بانک ICICI و بانک yes همگی اقدامات شدیدی را نسبت به تبادلات رمزنگاری انجام داده‌ اند ، یا حساب‌های بانکی را بسته‌ و یا به شدت محدود می‌کنند . براساس گزارش‌های محلی ، بانک‌ها خطر تراکنش های مشکوک را ذکر کرده‌اند .

این خبر بدنبال درخواست وکیل Bivas Chatterjee بوده که اخیرا یک دعوی قضایی عمومی را در کلکته برای تحمیل مقررات فوری بر ضد بیتکوین و دیگر کریپتوکارنسی ها مطرح کرده‌ است . علاوه بر این ، وزارت دارایی به بیتکوین بعنوان یک طرح پونزی قبل از پایان سال گذشته اشاره کرده است .

افزایش موشکافی دولت‌ها از کریپتوکارنسی ها باعث شده‌است تا بانک‌های خصوصی و موسسات مالی حمایت از مبادلات را در سراسر جهان حذف کنند .

اخیرا ، بانک متروپولیتن تمام انتقالات سیمی برای مبادلات کریپتوکارنسی ها را متوقف و بسیاری از معاملات را در فضای سایبری رها کرده است .

موضع بین‌المللی نسبت به بیتکوین محکم تر ادامه دارد , مخصوصاً وزیر خزانه‌داری آمریکا بیان می‌کند که با کشورهای G۲۰ شروع به هم‌کاری خواهند کرد تا مطمئن شوند که بیتکوین و دیگر کریپتوکارنسی ها به درستی تنظیم شده‌اند .

مبادلات بیتکوین در هند زیر حملات شدید است ، زیرا در بسیاری از بانکهای برتر کشور به حالت تعلیق درآمده یا عملکرد خود را به میزان زیادی کاهش داده‌اند . بانک مرکزی هند (SBI) ، بانک Axis ، بانک HDFC , بانک ICICI و بانک yes همگی اقدامات شدیدی را نسبت به تبادلات رمزنگاری انجام داده‌ اند ، یا حساب‌های بانکی را بسته‌ و یا به شدت محدود می‌کنند . براساس گزارش‌های محلی ، بانک‌ها خطر تراکنش های مشکوک را ذکر کرده‌اند . این خبر بدنبال درخواست وکیل Bivas Chatterjee بوده که اخیرا یک دعوی قضایی عمومی را در کلکته برای…

نقد و بررسی

مفید
متوسط
ضعیف

امتیاز کاربر : 4.75 ( 1 رای)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

همچنین ببینید

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, EOS, Binance Coin, Stellar, Cardano, TRON: Price Analysis May 3

Market data is provided by the HitBTC exchange. Intercontinental Exchange Inc (ICE) has been loading up on ...