تازه ترین خبرها
خانه » درباره ما

درباره ما

در سال‌های اخیر با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و بالا رفتن سرعت و سرانه استفاده از اینترنت مصرف کنندگان تمایل چشمگیری برای انجام مبادلات الکترونیکی از خود نشان داده‌اند. کاهش هزینه و افزایش سرعت دسترسی از جمله مزایای اقتصادی و اجتماعی تجارت الکترونیکی و توجه مردم به اینگونه مبادلات است.از جمله راه های تجارت الکترونیک که روز به روز با استقبال عموم در حال افزایش است استفاده از رمزنگارها و یا همان ارزهای دیجیتالی ست.

ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری هستند.

از جمله ارزهای دیجیتال معروف میتوان به :

بیت کوین: اولین و محبوب ترین ارزدیجیتال است. بیت کوین توسط فردی (یا افرادی) ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو در سال ۲۰۰۹ عرضه شد.

اتریوم: در سال ۲۰۱۵ توسعه یافته است، اتریوم بلاک چین مخصوص خود را دارد به همین دلیل به آن بلاک چین دوم هم گفته می شود. اتریوم فقط یک روش پرداخت نیست. روی بلاک چین اتریوم، قرارداد های هوشمند غیرمتمرکز اجرا می شود. بیش از ۹۰ درصد توکن های موجود روی پلتفرم اتریوم فعالیت می کنند.

ریپل: ریپل یکی دیگر از پلتفرم های غیرمتمرکز مشهور است. ریپل در سال ۲۰۱۲ با هدف ایجاد ظرفیت تراکنش های بالا عرضه شد.

لایت کوین: این ارز با تغییراتی در بیت کوین مانند انجام سریع تر تراکنش ها و استخراج راحت تر، در سال ۲۰۱۳ عرضه شد.

 

این وبسایت با هدف ایجاد یک بستر آموزشی مناسب و ارائه یک بسته کامل جهت بی نیاز کردن دانستنی های مردم و صرفاً در جهت اطلاع رسانی درباره ارزهای دیجیتال (شامل اخبار و تحلیل های مفید، معرفی کیف پول  نگهداری و اکسنجرها) راه اندازی گردیده و هیچگونه فعالیتی در خصوص خرید و فروش ارز و پولهای دیجیتال ندارد. خاطر نشان میگردد خرید و فروش اینگونه ارزها در سایر صرافی های اینترنتی و وبسایت ها نیز مستلزم احراز هوییت بوده و ارائه خدمات به اشخاص دارای هوییت پنهان ارائه نمیگردد.نت کالا امیدوارست بتواند با کمک شما بازدیدکنندگان گرامی قدمی در بالا بردن سطح آگاهی جامعه برداشته و شما را با ارائه مطالب مفید و جامع از سایر رسانه ها بی نیاز سازد.